+90 532 603 09 53 - (0312) 479 70 99

Sosyal Medyada Biz}

Havalimanı Transferi Sadece 59 TL
Havalimanı transferi kampanyamıza özel sadece 59 TL. Kampanyamızdan yararlanmak ve bilgi almak için iletişim no: +90 532 603 09 53 - (0312) 479 70 99
TÜMÜNÜ GÖR

S.S.S

Araç kaskolu mudur?
Cartem oto kiralama bünyesindeki tüm araçlarımız full kasko ve sigorta kapsamındadır. Aracın alkollü, uyuşturucu etkisi altında, yasal hız sınırları dışında ve hatalı kullanılması, kaza ve alkol raporlarının alınmaması ve 24 saat içinde aracın ve raporların en yakın Cartem araç Kiralama ofisine teslim edilmemesi halinde, kiracının satın almış olduğu tüm sigortalar geçersiz sayılır ve kiracının hasar sorumluluğu devam eder.
Kaza durumunda ne yapmalıyım?
Aracı yerinden kımıldatmadan önce fotoğraflarını çekerek en yakın polis veya jandarma karakoluna haber verip ardından firmamıza haber vermelisiniz.
Araçlarınıza güvenebilir miyim?
Cartem rent a car olarak araçlarımızın periyodik bakımlarını düzenli bir şekilde yetkili servislerde yaptırmaktayız.
Araç arızalanırsa sigorta masrafı karşılar mı?
Araçlarımızın bakımları bahsettiğimiz gibi yetkili servislerde yapılmaktadır. Kullanıcı hataları dışında veya kasti olarak verilen zararlar aracın hor kullanımından doğan hasarlar ( el freni çekmek, debriyaja basmadan vites değiştirmek vs. ) kullanıcıya aittir. Zamanla aşınılabilecek parçalardan doğan tüm hasarlar firmamız tarafından karşılanmaktadır.
Aracı deposu dolu olarak mı veriyorsunuz?
Cartem araç kiralama olarak geçmiş yıllarda depoyu dolu verip dolu almaya çalışıyorduk genel olarak yakıt eksik geldiği için artık araçlarımızın deposunu 1/4 (çeyrek depo ) civarında teslim edip sözleşmemize bu şekilde not alıyoruz. Teslim alırken de aynı seviye civarında getirmenizi rica ediyoruz.
Farklı illerde araç teslimatınız var mı?
Cartem araç kiralama Türkiye'nin her noktasında araç alımı ve teslimatı yapmaktadır. Drop ücreti ödeyerek dilediğiniz yerden aracınızı alıp dilediğiniz yere bırakabilirsiniz.
Şoförlü araç kiralayabilir miyim?
Cartem araç kiralama 2008 yılından beri ingilizce bilen, takım elbiseli, heyet deneyimli şöförlerle çalışmaktadır. Dilediğiniz taktirde şöförlerimiz gün boyu size hizmet etmektedir.